حمایت ستارگان لیورپول از فن دایک: در هر قدم با تو هستیم

به گزارش وبلاگ چارگون، سیل پیام های حمایتی پس از معین شدن مصدومیت شدید و جدی ویرجیل فن دایک از سوی هم تیمی هایش در لیورپول به سوی او روانه شد.

حمایت ستارگان لیورپول از فن دایک: در هر قدم با تو هستیم

به گزارش وبلاگ چارگون به نقل فوتبالی، بازیکن تیم ملی هلند در نیمه اول دیدار برابر اورتون برخورد شدیدی با جردن پیکفورد، دروازه بان این تیم، داشت و به ناچار زمین بازی را ترک کرد. روز گذشته تایید شد که او از ناحیه رباط صلیبی به مشکل خورده و نمی تواند در ادامه فصل برای تیمش به میدان برود. لیورپول هنوز زمان مشخصی را برای بازگشت فن دایک مشخص نکرده و این موضوع که او تمام فصل را از دست نیز تایید نکرده اما مصدومیت رباط صلیبی معمولا بین 6 تا 8 ماه زمان برای ریکاوری نیاز دارد. پس از این اتفاق سیل پیام های همدردی از سوی ستارگان سرخپوش به سوی این بازیکن سرازیر شد.

هندرسون در صفحه توییترش نوشت: کامبک همیشه قدرتمندتر است... به خوبی ریکاوری کن برادر من، ما منتظر تو هستیم.

محمد صلاح توییت کرد: آرزوی یک ریکاوری سریع را برای تو دارم مرد بزرگ.

واینالدوم که در تیم ملی هلند نیز با فن دایک هم بازی است نوشت: بسیار ناراحتم که برادر بزرگم مصدوم شده و نیاز به عمل جراحی دارد. ما بی اندازه دلتنگ تو خواهیم بود. امیدوارم خیلی زود ریکاوری کنی و قوی تر از قبل برگردی برادر.

رابرتسون نیز در پیامی نوشت: امیدوارم این لبخند را بار دیگر خیلی زود روی صورتت ببینم دوست من! ما در تمام قدم های این راه همراه تو هستیم برادر.

منبع: جام جم آنلاین

به "حمایت ستارگان لیورپول از فن دایک: در هر قدم با تو هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت ستارگان لیورپول از فن دایک: در هر قدم با تو هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید