عباسی: باید سرمربی ذوب آهن سریع تر انتخاب گردد تا زمان را از دست ندهیم، پیشنهاد دارم ولی خودم تصمیم گیرنده نیستم

به گزارش وبلاگ چارگون، محمدرضا عباسی، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مدعی شد چند پیشنهاد دارد، اما به این نکته اذعان کرد که در این مورد خودش تصمیم گیرنده نیست.

عباسی: باید سرمربی ذوب آهن سریع تر انتخاب گردد تا زمان را از دست ندهیم، پیشنهاد دارم ولی خودم تصمیم گیرنده نیستم

محمدرضا عباسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ چارگون درباره شرایط این روزهای تیمش و اینکه هنوز مسئولان باشگاه سرمربی را انتخاب نکرده اند، گفت: مسئولان باشگاه در کوشش هستند تا تکلیف سرمربی معین گردد. امیدوارم این پروسه هر چه زودتر تمام گردد، چون ما نباید زمان را از دست بدهیم. به هرحال سرمربی جدید هم احتیاج به زمان دارد تا تفکراتش را در تیم پیاده کند و برای آغاز نیم فصل دوم هم زمان زیادی نداریم.

وی در خصوص حمایت بعضی بازیکنان ذوب آهن از منصوریان و نظر آنها مبنی بر اینکه باشگاه باید این مربی را حفظ می کرد، تأکید کرد: من بازیکن هستم و طبیعتاً نمی توانم در خصوص تصمیم باشگاه یا تصمیم سرمربی صحبت کنم. ما در بازی های اخیر غیر از ملاقات با پرسپولیس نتایج خوبی گرفتیم و فرایند خوبی داشتیم، ولی به هرحال باشگاه و منصوریان به این نتیجه رسیدند که قطع همکاری صورت بگیرد.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان درباره شرایط خودش و اینکه در جمع ذوبی ها می ماند یا خیر، گفت: من چند پیشنهاد دارم، ولی خودم تصمیم گیرنده نیستم، چون با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عباسی: باید سرمربی ذوب آهن سریع تر انتخاب گردد تا زمان را از دست ندهیم، پیشنهاد دارم ولی خودم تصمیم گیرنده نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسی: باید سرمربی ذوب آهن سریع تر انتخاب گردد تا زمان را از دست ندهیم، پیشنهاد دارم ولی خودم تصمیم گیرنده نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید