گل محمدی: تورم و کرونا شرایط سختی بر مردم حاکم نموده اند

به گزارش وبلاگ چارگون، سرمربی پرسپولیس از مشکلاتی که کرونا و تورم برای مردم به وجود آورده است انتقاد کرد.

گل محمدی: تورم و کرونا شرایط سختی بر مردم حاکم نموده اند

به گزارش وبلاگ چارگون ، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش ازدیدار تیمش برابر شهر خودرو اظهار کرد: مردم کشورمان روزهای سختی را سپری می نمایند و در این روزهای سخت به نظر من باید بیش تر کنار هم باشیم و بیش تر همدیگر را دوست داشته باشیم و به هم اعتماد کنیم. می دانیم شرایط سختی بر مردم حاکم است. تورم و گرانی یک طرف و بحث کرونا هم طرف دیگر. ان شاءالله با تصمیماتی که گرفته می شود از این شرایط هر چه زودتر خلاصی و رهایی پیدا کنیم. خودمان هم باید رعایت و همکاری کنیم و یک سری مسائل خلاقی را در بحث گران فروشی رعایت کنیم. از مسوولان هم می خواهیم که برخورد خوب و شدیدی با این فروشنده هایی که سوء استفاده می نمایند داشته باشند.

او درباره بازی هم، گفت: بازی سختی را برابر یک تیم منسجم و خوب و باکلاس داریم. می دانیم که در هر صورت بازی راحتی برای ما نخواهد بود. در استادیوم خالی باید بازی کنیم. اگر برابر طرفداران بود شرایط بهتر می شد. دوست داشتیم این بازی که قطعا فنی خواهد بود، برابر طرفداران برگزار می شد و از این بازی لذت می بردند. امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد. باید از موقعیت ها استفاده کنیم. تیم حریف خطرناک است و تیمی است که هم در ضد حملات خوب است و هم در زمانی که توپ را در اختیار دارد. باید انسجام تیمی خوب داشته باشیم و بتوانیم از موقعیت ها خوب استفاده کنیم. امیدوارم یک بازی خوب و تماشاگر پسند همراه با گل باشد.

گل محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا نیمکت نشینی بیرانوند به دلیل تعداد گل های خورده تیمش در این مدت است؟ شرح داد: درباره ترکیب باید تا فردا منتظر باشیم. وقتی ما گل می خوریم، تیم گل خورده است و زیاد به فرد ربط ندارد. باید مسوولیت گل هایی که می خوریم و امتیازات از دست رفته را خودمان برعهده بگیریم. همه تیم باید بر عهده بگیرد. بازی های ما هم خیلی سخت بود. دو بازی برابر تیم های خوب آسیایی و یک بازی هم برابر استقلال بود. یکی از گل های استقلال و گل اول الدحیل روی اشتباهات داوری بود. من به بازیکنانم اعتماد کامل دارم چون در شرایط سخت بهترین بودند. بازیکنان ما از نظر بدنی و روحی در شرایط خوبی هستند. اتفاقات اخیر هم باعث اتحاد و همدلی بین بازیکنان شده است.

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت های استوکس هم اظهار کرد: او از من خواست به او یک روز استراحت بیش تری بدهم. با توجه به این که سه هفته دور از خانواده اش بود و تمرین ما هم سبک بود با او موافقت کردم تا از لحاظ روحی و روانی به او یاری شود ولی متاسفانه برنگشت و دلیل نیامدنش را هم خودمان نمی دانیم. این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دادیم و هر تصمیمی را که این کمیته بگیرد باید بپذیریم.

وی درباره شناخت دو طرفه او و بازیکنان شهر خودرو از یکدیگر هم، گفت: این شناخت وجود دارد و شهر خودرو یک تیم خوب است و ما هم پرسپولیس هستیم و دوست داریم صدرنشینی ادامه داشته باشد و اختلاف را با تیم های پایین تر نگه داریم. با توجه به این شناخت فردا شاهد یک بازی خوب خواهیم بود و این باعث نمی شود بازی به تساوی کشیده شود.

او درباره درخواست برخی از تیم ها برای لغو مسابقات فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا هم شرح داد: شرایط واقعا سخت است و ما هم قبول داریم ولی یک مرجع مثل وزارت بهداشت است که شناخت بیش تری از این شرایط دارد و هر تصمیمی که از بالا گرفته شود ما تبعیت می کنیم.

گل محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا اتفاقات بازی با سپاهان روی مسابقه فردا تاثیر می گذارد یا خیر؟ هم اظهار کرد: در این چند روز خودم هم احساس کردم ممکن است تمرکزمان کمی به هم ریخته باشد. دیروز هم خیلی با بازیکنان صحبت کردیم. باید تمرکزمان روی آینده باشد. هر اتفاقی که در بازی با سپاهان افتاد و هم چنین بحث بیماری، بازیکنان را به سمت مسائل حاشیه ای می برد. از آن ها خواستم تمرکز بیش تری روی حریف آینده داشته باشیم و ان شاءالله که با تمرکز وارد مسابقه شویم. این مسائل هست و ممکن است بی تمرکزی در همه تیم ها وجود داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد اوساگونا هم بیان نمود: من از او واقعا راضی هستم. درست است که گل نزده اما پاس گل داده و مدافعان حریف را خیلی اذیت می نماید. اگر هم در ترکیب نباشد دلیل بر خوب نبودنش نیست. ما دو تیم کامل داریم. به غیر از اوساگونا برخی بازیکنان هستند که شرایط بازی را دارند ولی یک سری ملاحظات هم در نظر گرفته می شود که به مسائل تاکتیکی حریف برمی شود. این مسائل باعث می شود که ترکیب برای هر بازی تعیین شود.

منبع: جام جم آنلاین

به "گل محمدی: تورم و کرونا شرایط سختی بر مردم حاکم نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: تورم و کرونا شرایط سختی بر مردم حاکم نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید