5 واحد مسکونی به مددجویان مناطق محروم توکهور میناب تحویل شد

به گزارش وبلاگ چارگون، 5 واحد مسکونی روستایی با مشارکت خیر تهرانی درمناطق محروم توکهور میناب احداث وبه مددجویان تحویل شد.

5 واحد مسکونی به مددجویان مناطق محروم توکهور میناب تحویل شد

ایرنا، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) توکهور میناب گفت: برای ساخت این واحدهای مسکونی در مجموع 2 میلیارد و 500میلیون ریال هزینه شده است.

عبدالحسین حیدری یکشنبه شب (17 آذر)در مراسم افتتاح این واحدهای مسکونی افزود: یک میلیارد و 250 میلیون ریال از هزینه ساخت این واحدهای مسکونی از محل مشارکت خیر، یک میلیارد ریال توسط کمیته امداد و 250 میلیون ریال به صورت وام بی بهره (قرض الحسنه) صندوق امداد ولایت تامین شده است.

وی بیان داشت: باتوجه به برنامه ریزی های اجرا شده سال جاری احداث51 واحد مسکونی برای مددجویان توکهور، هرمزگان در دستورکار بوده که تاکنون 18 واحد آن تکمیل و به خانواده ها تحویل شده است.

این مسئول اظهارداشت: امیدواریم با حمایت و مشارکت خیران نیک اندیش واحدهای مسکونی باقی مانده نیز تا انتها سال جاری به بهره برداری برسد.

حیدری اظهار داشت: هم اکنون سه هزار و 400 خانوار توکهور میناب از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره مند هستند که حدود 700 خانوار بدون مسکن مناسب یا اجاره نشین هستند.

بخش توکهور در 60 کیلومتری میناب واقع شده است و میناب در 90 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "5 واحد مسکونی به مددجویان مناطق محروم توکهور میناب تحویل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 واحد مسکونی به مددجویان مناطق محروم توکهور میناب تحویل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید