تداخل دور رفت لیگ برتر کشتی با مسابقات امیدهای جهان

به گزارش وبلاگ چارگون، دور رفت لیگ برتر کشتی در شرایطی آغاز می شود که مسابقات با تورنمنت زیر 23 سال جهان تداخل دارد و برخی تیم ها، کشتی گیرانی در تیم اعزامی به صربستان دارند.

تداخل دور رفت لیگ برتر کشتی با مسابقات امیدهای جهان

به گزارش وبلاگ چارگون، بعد از برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان جهان طی روزهای 10 تا 18 مهر ماه در اسلو، آخرین تورنمنت جهانی در سال 2021 روزهای 10 تا 16 آبان ماه، در رده سنی زیر 23 سال در بلگراد صربستان برگزار می شود.

تیم های کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در این رقابت ها شرکت خواهند کرد. تیم کشتی فرنگی با سه مرحله اردو و تیم کشتی آزاد با دو مرحله اردوی آماده سازی، مهیای شرکت در این رقابت ها شده اند.

هدایت این دو تیم را تقی اکبرنژاد و فرشاد علیزاده برعهده دارند.

این در حالی است که سازمان لیگ کشتی پیش تر اعلام کرده بود که دور رفت فصل نو لیگ برتر به صورت متمرکز، در چهار گروه و به ترتیب روزهای 3، 4، 5 و 7 آبان در شهرهای تبریز، البرز، مشهد و مازندران برگزار می شود.

با توجه به برنامه ریزی فدراسیون کشتی برای ماه های پیش رو و تصمیم به برگزاری مسابقات قهرمان کشوری، جام تختی، مسابقه محبت آمیز با آمریکایی ها و ... بعید به نظر می رسد تعویق هیچ مسابقه ای به دلیل تداخل دور رفت لیگ با کشتی امیدهای جهان در دستور کار مدیران فدراسیون باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تداخل دور رفت لیگ برتر کشتی با مسابقات امیدهای جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداخل دور رفت لیگ برتر کشتی با مسابقات امیدهای جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید