عملکرد امروز سایپا نتیجه جوان گرایی سال گذشته است

به گزارش وبلاگ چارگون، ابراهیم صادقی در کنفرانس خبری بعد از مصاف با ذوب آهن گفت: باید از باشگاه بابت پخش زنده بازی ها تشکر کنم و این بسیار خوب است که بازی ما دیده می شود و همه سطح بازی و کیفیت تیم ما را می بینند؛ در نیمه اول بازی کاملاً در اختیار ما بود و موقعیت های خیلی خوبی هم ایجاد کردیم.

عملکرد امروز سایپا نتیجه جوان گرایی سال گذشته است

وی اضافه کرد: در این بخش تمرین های زیادی کردیم اما هنوز به اهدافی که می خواستیم نرسیدیم و در بسکمک از بازی ها موقعیت های خوبی ایجاد می کنیم که بخشی از آن به بازیکنان جوان ما در حمله مرتبط است و نیاز به کار بیشتر و زمان دارند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در نیمه دوم به فرایند خوب خود ادامه دادیم و بعد از اینکه به گل رسیدیم تیم ما عقب نشست که امری طبیعی است زیرا به دلیل جایگاه جدولی سیزدهمی تحت فشار بودیم و توانستیم این سه امتیاز را به دست آوریم.

وی شرح داد: ذوب آهن بعد از گل روی دروازه ما فشار آورد به گل هم رسید اما این نشانه بسیار خوبی است که تیم ما دقیقه 88 گل می خورد و بلافاصله به بازی برمی شود و گل پیروزی می زند.

صادقی ادامه داد: می بینید که امروز به دو بازیکن بسیار جوان به عنوان یار تعویضی بازی دادیم، بازیکنان 18-19 که خوشبختانه یکی از آنها پیروز شد برای ما گل نیز بزند و بازیکنان جوان نیز باید قدر این فرصت را بدانند و هر روز پیشرفت کنند.

وی تاکید کرد: نمی توانیم اشتباهاتی که سال پیش مرتکب شدیم در این بازی ها تکرار کنیم؛ در نهایت از همه بازیکنان ممنونم که با تمام وجود خود تلاش کردند و مثل بازی های گذشته با تمام وجود رقابت کردند و این برای ما بسیار مهم است و در ادامه در کنار پیشرفت فوتبال نتایج بهتری نیز بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تکراری می شود که هر دفعه ما بیاییم و از جوان گرایی صحبت کنیم و دوست دارم رسانه ها به این موضوع بپردازند که ما در دو سال گذشته 15 بازیکن از رده های جوانان و امید وارد بزرگسالان کرده، کدام باشگاه این تعداد بازیکنان را از رده های خود به لیگ برتر و تیم اصلی آورده است.

وی اضافه کرد: همه دیدند که فصل گذشته چقدر به سایپا سخت گذشت به جای آن امسال شیب جوان گرایی کمتری داریم و بازیکنان باتجربه ای داریم که واقعاً خیلی خوب به تیم کمک می کنند و جور بازیکنان جوان را می کشند و دوست دارم جوانان قدر این فرصت را بدانند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عملکرد امروز سایپا نتیجه جوان گرایی سال گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد امروز سایپا نتیجه جوان گرایی سال گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید