فیلم شیطنت زنانه سحر قریشی در نانوایی ! ، همه جا سبک بازی !

به گزارش وبلاگ چارگون، سحر قریشی ویدیویی از نانوایی رفتنش منتشر نموده که سوژه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

فیلم شیطنت زنانه سحر قریشی در نانوایی ! ، همه جا سبک بازی !

سحر قریشی تا به امروز در ژانرهای متفاوتی به ایفای نقش پرداخته است. سحر قریشی هنرمندی پرحاشیه است. سحر قریشی متولد ششم دی 1366 در تهران اسـت. سحر قریشی در ماشین بهنوش بختیاری مشاهده شده است. سحر قریشی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد.

به گزارش وبلاگ چارگون، سحر قریشی ویدویی از نانوایی رفتنش منتشر نموده که سوژه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی شده است.حداقل فهمیدیم که سحر قریشی هم نانوایی میره و این نقطه اشتراک میان زندگی ما و زندگی لاکچری بازیگران مشهور است !

رازی که پس از سالها مدتی پیش منتشر شد درباره علت اصلی ازدواج نکردن و جدا شدن طارمی و قریشی می گوید : مهدی طارمی در یک مصاحبه رسمی گفت که با سحر قریشی دوست بوده و می خواسته با او ازدواج کند ولی این رابطه به ازدواج ختم نشد.

طارمی خیلی خانواده دوست است. همواره برای پدر و مادرش احترام زیادی قائل است. معتقد است اگر به چیزی در زندگی رسیده به خاطر آنهاست. در ماجرای خواستگاری او از یک بازیگر سینما، مادرش ظاهرا مخالف ازدواج شان بود که مهدی اتفاقا به حرفش گوش داد. او به قول خودش همواره کوشش می نماید از شر و جنجال دور باشد، ولی درخشش در پرسپولیس اتفاقا برایش حاشیه هایی داشت. از شوخی های مجازی گرفته تا همان رابطه. به شکلی که حتی تصویری از آن ها در آتلیه هم منتشر شد که باعث شد مهدی شدیدا به دل بگیرد. او بعد از خاتمه آن ماجرا تصمیم گرفت کلا از رسانه ها دور باشد و به حاشیه های زندگی اش خاتمه دهد. حالا تصویری که از مهدی در فکر همه هست، بازیکنی حرفه ای است که فقط و فقط با فوتبال و درخشش در تیتر رسانه ها دیده می گردد.

منبع: پاتوق آنلاین

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه تفریح دارد

منبع: رکنا

به "فیلم شیطنت زنانه سحر قریشی در نانوایی ! ، همه جا سبک بازی !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم شیطنت زنانه سحر قریشی در نانوایی ! ، همه جا سبک بازی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید