طرفدار جنجالی استقلال چه کسی بود؟

به گزارش وبلاگ چارگون، در سرانجام ملاقات استقلال و الهلال عربستان اعتراض های تند یک طرفدار که در استادیوم زعبیل حضور داشت به پرویز مظلومی بسیار حاشیه ساز شد. این فرد که در صندلی VIP نشسته بود، در سرانجام مسابقه خطاب به عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اعتراض های تندی را انجام داد که این مسائل با دخالت حاضرانی مثل محمدرضا کسرایی ختم به خیر شد.

طرفدار جنجالی استقلال چه کسی بود؟

کسرایی که به اسم نماینده ایرانی مسابقه در صندلی VIP حضور داشت، با بالا گرفتن اعتراضات سعی کرد فضا را آرام کند تا عربستانی های حاضر در استادیوم بیشتر از این در جریان امور قرار نگیرند.

نکته مهم و کلیدی اما چنین بود که چه کسی به این فرد بلیت حضور در VIP را داده بود. بازی شب گذشته بدون حضور تماشاگر برگزار گردید و تنها 50 بلیت VIP برای دو تیم از سوی مقامات AFC صادر شده بود. بر این اساس 25 بلیت در جلسه هماهنگی قبل از بازی در اختیار استقلال بود و 25 بلیت هم به مسئولان الهلال تحویل داده شد.

از طرفی فردی که در استادیوم بود و به مظلومی اعتراض کرد و جنجال ساز شد را هیچ کدام از اعضای تیم استقلال نمی شناختند! به عبارت بهتر معین نیست او چگونه بلیت حضور در VIP را به دست آورده و توانسته وارد استادیوم گردد.

در این خصوص به نظر می رسد مسئولان استقلال بلیت هایی را به دوستان خود داده اند و آنها به افراد دیگر داده اند تا به استادیوم بروند. در نهایت هم این ناهماهنگی باعث ایجاد چنین حاشیه ای شده است.

این در حالی است که وقتی بازی ها بدون تماشاگر است طبیعتا باشگاه ها باید روی افرادی که از تیم شان وارد استادیوم می شوند نظارت نمایند اما در استقلال درباره بلیت ها چنین اتفاقی نیفتاد تا شاهد یک حاشیه عجیب در انتها مسابقه استقلال و الهلال باشیم.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "طرفدار جنجالی استقلال چه کسی بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفدار جنجالی استقلال چه کسی بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید