تصمیم مهم وزیر ورزش درباره پرسپولیس، سرخ ها شبیه آبی ها می شوند!

به گزارش وبلاگ چارگون، هیئت مدیره تازه باشگاه پرسپولیس بعد از بازی با الهلال عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا معرفی خواهد شد.

تصمیم مهم وزیر ورزش درباره پرسپولیس، سرخ ها شبیه آبی ها می شوند!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ چارگون، همان طور که از قبل هم پیش بینی می شد مصطفی آجرلو به اسم مدیرعامل باشگاه استقلال تهران معرفی و مشغول به کار شد.

پیش از آن اعضای تازه هیات مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند.

براین اساس پرویز مظلومی، محمد مومنی، مجتبی عبدالهی، مهدی افضلی و مصطفی آجرلو هیات مدیره تازه باشگاه استقلال را تشکیل می دهند.

باشگاه پرسپولیس هم در حال حاضر در بلاتکلیفی به سر می برد. در روزهای منتهی به برگزاری بازی حساس پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان، جعفر سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس کنار کشید تا اتفاقی که با تغییر دولت قابل پیش بینی بود رنگ واقعیت به خود بگیرد.

البته هیات مدیره فعلی باشگاه پرسپولیس مجید صدری را به اسم سرپرست موقت باشگاه انتخاب کرد تا در آستانه بازی حساس 23 شهریور، در کادر مدیریتی تغییرات زیادی رخ ندهد.

پرسپولیس این ملاقات را رجحان یک بر صفر و صعود به یک چهارم نهایی پشت سر گذاشت اما با توجه ملاقات حساس تر برابر الهلال عربستان، وزارت ورزش تصمیم گرفت دست به ترکیب مدیریتی این باشگاه نزند.

با این وجود با عنایت به مسائل اقتصادی شدید و اعتراض هایی که کمابیش شنیده می گردد وزارت ورزش و جوانان قصد تغییرات اساسی در کادر مدیریت باشگاه پرسپولیس را دارد و با این فرایند به احتمال فراوان دوران سرپرستی صدری در پرسپولیس هم زیاد نخواهد بود.

به همین دلیل شنیدیم حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دو چهره پرسپولیسی و پیشکسوت این باشگاه را هم برای عضویت در هیئت مدیره تازه این باشگاه کنار گذاشته است تا ترکیب هیئت مدیره سرخ ها هم شبیه به آبی ها گردد!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تصمیم مهم وزیر ورزش درباره پرسپولیس، سرخ ها شبیه آبی ها می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم مهم وزیر ورزش درباره پرسپولیس، سرخ ها شبیه آبی ها می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید