آنالیز آخرین شرایط طرح تعطیلی مشاغل؛ 26 آبان

به گزارش وبلاگ چارگون، دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا از برگزاری نشست مشترک ویدئو کنفرانس قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، با فرمانداران، بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان های سراسر کشور در هفته پیش رو اطلاع داد.

آنالیز آخرین شرایط طرح تعطیلی مشاغل؛ 26 آبان

به گزارش وبلاگ چارگون از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست - معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با اعلام این خبر گفت: این نشست روز دوشنبه 26 آبان ماه با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تمامی فرمانداران، بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها، به صورت ارتباط تصویری برگزار می گردد.

دین پرست توضیح داد: برگزاری نشست مذکور در راستای اجراء و تحقق هرچه بهتر و موثرتر سیاست ها، برنامه ها و مصوبات ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی است.

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا همچنین اضافه کرد: در این نشست، 10 نفر از فرمانداران و 10 نفر از روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها، به نمایندگی از همه شهرستان ها، نسبت به ارائه گزارش و تشریح آخرین شرایط بیماری کرونا، اقدامات اجرا شده، موانع و مسائل پیش رو و همچنین آخرین شرایط اجرای طرح تعطیلی همه مشاغل- منهای گروه شغلی (1)- از ساعت 18، در مراکز استان ها و شهرهای عظیم، می پردازند.

دین پرست توضیح داد: محل استقرار بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستانهایی که به صورت ویدئوکنفرانس در نشست روز دوشنبه آینده حضور خواهند داشت، به منظور سهولت در برقراری ارتباط، در فرمانداری ها خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "آنالیز آخرین شرایط طرح تعطیلی مشاغل؛ 26 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز آخرین شرایط طرح تعطیلی مشاغل؛ 26 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید