تریپ ادوایزر بلیط فروشی برای تماشای حیوانات اسیر را متوقف کرد

به گزارش وبلاگ چارگون، تریپ ادوایزر در اقدامی دیگر در جهت حفظ رفاه حیوانات، اظهار داشت فروش بلیط آن دسته از سایت های گردشگری که نهنگ ها و دلفین ها را در اسارت نگه می دارند، متوقف می نماید.

تریپ ادوایزر بلیط فروشی برای تماشای حیوانات اسیر را متوقف کرد

تریپ ادوایزر، غول آنلاین مسافرتی، در حال ایجاد تغییراتی بزرگ در خط مشی خود در قبال جاذبه های گردشگری حیات وحش است. چندی پیش این شرکت بیان کرد دیگر برای جاذبه هایی که نهنگ ها و دلفین ها را به اسارت می گیرند، بلیط نمی فروشد و درآمدهای خود را از این گونه مقاصد گردشگری قطع می نماید.

درموت هالپین، رئیس بخش تجارب و خانه های اجاره ای تریپ ادوایزر، در بیانیه ای بیان کرد:

هدف ما، نه تنها جلوگیری از پرورش نسل های آینده نهنگ ها و دلفین ها در اسارت است، بلکه [می خواهیم دست اندرکاران] صنعت گردشگری را به سمت الگوهای جایگزین، مانند پناهگاه های ساحلی، سوق بدهیم که نیازهای جمعیت اسیر فعلی را بهتر فراهم می نماید.

طبق بیانیه تریپ ادوایزر، اقدام فوق نوترین اصلاح اجرا شده در خط مشی این شرکت در جهت حفظ رفاه حیوانات است. تریپ ادوایزر، خط مشی رفاه حیوانات خود را در سال 2016 تدوین کرد. این خط مشی به تشریح تجربیات و رویدادهای خاصی می پردازد که تریپ ادوایزر تمایلی به مشارکت در آن ها و فروش بلیط برای آن ها ندارد. رویدادهایی که حیوانات را وادار به اجرای حرکاتی تحقیرآمیز یا سایر رفتارهای غیرطبیعی می نمایند یا تجاربی که در آن ها، گردشگران با حیوانات وحشی به اسارت گرفته شده تماس فیزیکی برقرار می نمایند، از آن جمله موارد هستند.

تریپ ادوایزر، نوازش ببرها و فیل سواری را به عنوان دو نمونه از تجربه های خاصی نام برد که با توجه به خط مشی نو ممنوع هستند. علاوه بر آن، این سایت مسافرتی تاثیرگذار، در مورد خط مشی نو خود در قبال آببازسانان (آببازان نوعی از پستانداران دریایی هستند که نهنگ ها و دلفین ها را هم در بر می گیرد)، بر این موضوع صحه گذارده است که جاذبه های گردشگری بزرگی مانند پارک های SeeWorld نیز مشمول قانون نو هستند.

سی ان ان، در تماسی تلفنی با تریپ ادوایزر خواهان توضیحات بیشتر این سایت گردشگری درباره خط مشی نو آن شد. آن ها تصریح کردند که اگرچه آن ها بلیط های این گونه جاذبه های گردشگری را نخواهند فروخت؛ اما اسامی آن ها را از سایت خود که کاربران عکس ها و نظرات خود را با سایر مسافران به اشتراک می گذارند، حذف نخواهند کرد.

منبع: کجارو / edition.cnn.com

به "تریپ ادوایزر بلیط فروشی برای تماشای حیوانات اسیر را متوقف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تریپ ادوایزر بلیط فروشی برای تماشای حیوانات اسیر را متوقف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید