حمایت 14 کشور از پارالمپیک روسیه

به گزارش وبلاگ چارگون، چهارده کمیته ملی پارالمپیک از پارالمپیک روسیه حمایت کردند. این در حالی است که کمیته پارالمپیک روسیه درخواست کرده که محرومیتش برداشته شود و بتواند در مسابقات پارالمپیک زمستانی 2018 شرکت کند.

حمایت 14 کشور از پارالمپیک روسیه

به گزارش وبلاگ چارگون به نقل از inside the games، 14 کمیته پارالمپیک از کشورهای مختلف در نامه ای از پارالمپیک روسیه حمایت کردند. در حال حاضر پارالمپیک روسیه از سوی IPC محروم است.

کشورهایی که از پارالمپیک روسیه حمایت کرده اند عبارتند از بلغارستان، چین، قزاقستان، قرقیزستان، لائوس، مولداوی، مغولستان، مونته نگرو، صربستان، کره جنوبی، تاجیکستان و ویتنام. این کشورها در نامه ای که کمیته پارالمپیک شان کرده، آورده اند: ما تحت تاثیر تلاش کمیته پارالمپیک روسیه برای برطرف کردن محرومیت قرار گرفته ایم. روسیه تلاش کرده که از ورزش پاک حمایت و از تکنولوژی جدید برای مقابله با دوپینگ استفاده کند. تلاش های کمیته پارالمپیک روسیه شایسته قدردانی است.

هنوز تعیین نیست که روسیه بتواند در بازی های پارالمپیک زمستانی سال آینده شرکت کند.

پارسال و پیش از بازی های پارالمپیک ریو IPC پارالمپیک روسیه را محروم کرد. سر کراون، رییس کمیته بین المللی پارالمپیک، اعلام کرده بود که سیستم ورزشی روسیه فاسد و خراب است.

کراون چندی پیش هم بیان نمود که احتمال حضور پارالمپیک روسیه در بازی های زمستانی سال آینده بسیار کم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حمایت 14 کشور از پارالمپیک روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت 14 کشور از پارالمپیک روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید