خداحافظی با گلکسی نوت گران قیمت

به گزارش وبلاگ چارگون، منابع آگاه خبر دادند؛ شرکت سامسونگ الکترونیکس توقف عرضه مدل های سری گلسی نوت در سال آینده را بررسی می کند که منعکس کننده کاهش تقاضا برای این گوشی های گران قیمت در بحبوحه پاندمی ویروس کروناست.

خداحافظی با گلکسی نوت گران قیمت

به گزارش ایسنا، گلکسی نوت که برای صفحه نمایش بزرگ و قلمش معروف است یکی از دو سری گوشی گران قیمت سامسونگ بوده و سری دیگر گلکسی اس است که با امکانات قابل توجه مصرف کنندگان را جذب خود کرده است.

یکی از منابع آگاه به رویترز گفت: مدل اس 21 که پرچمدار سری گلکسی اس است، قلم خواهد داشت و نسل جدید گوشی تاشوی سامسونگ هم قرار است با قلم عرضه شود که به صورت جداگانه فروخته می شود.

دومین منبع آگاه اظهار کرد: تلاش های توسعه سامسونگ که تا به امروز معطوف سری گلکسی نوت شده بود، اکنون به مدل های گوشی تاشو متمرکز خواهد شد.

تام کانگ، تحلیلگر شرکت کانترپوینت در این باره اظهار کرد: پیش بینی می شود فروش سری نوت سامسونگ امسال یک پنجم کاهش پیدا کرده و به هشت میلیون دستگاه برسد در حالی که فروش سری اس پنج میلیون دستگاه کاهش پیدا کرده و به حدود 30 میلیون دستگاه می رسد.

گلکسی نوت 20 امسال با قیمت 999 دلار در آمریکا عرضه شد در حالی که قیمت گلکسی اس 20 مانند آیفون 12 از 799 دلار آغاز می شود.

بر اساس گزارش رویترز، سامسونگ عرضه نخستین مدل سری نوت را در سال 2011 آغاز شد و با عرضه گوشی دارای صفحه نمایش بزرگتر، پیروز شد در آن سال از اپل به عنوان بزرگترین سازنده گوشی هوشمند در جهان سبقت بگیرد.

منبع: فرارو

به "خداحافظی با گلکسی نوت گران قیمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی با گلکسی نوت گران قیمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید