دو طلای بوکسورهای ایران در تورنمنت مغولستان

به گزارش وبلاگ چارگون، بوکسورهای ایران توانستند در تورنمنت بین المللی اولان باتور مغولستان دو مدال طلا را در اوزان 49 و 75 کیلوگرم کسب کنند.

دو طلای بوکسورهای ایران در تورنمنت مغولستان

به گزارش وبلاگ چارگون، تورنمنت بین المللی بوکس اولان باتور مغولستان از چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 با حضور 12 تیم آغاز شد و امروز یکشنبه به انتها رسید. تیم ملی ایران نیز با سه بوکسور در این تورنمنت شرکت کرده بود که دو طلا حاصل کار آن ها بود.

امروز و در روز انتهای این مسابقات، ابتدا امید احمدی صفا نماینده وزن 49 کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود نماینده مغولستان را شکست داد و روز پنج شنبه با شکست حریفی از چین راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله نیز با شکست بوکسور قزاقستانی به فینال مسابقات راه یافت و توانست امروز(یک شنبه) با شکست نماینده هندوستان به مدال طلا دست پیدا کند.

دومین نماینده ایران در مبارزات امروز(یکشنبه) نیز شاهین موسوی در وزن 75 کیلوگرم بود که در نخستین گام نماینده کره جنوبی را شکست داد. او در دومین دیدار نماینده کشور میزبان(مغولستان) را شکست داد و روز(شنبه) نیز حریف هندی را شکست داده و راهی فینال شد. موسوی امروز مبارزه فینال نماینده تایلند را شکست داد و به مدال طلای این وزن رسید.

اما سجاد کاظم زاده بوکسور وزن 69 کیلوگرم ایران در مبارزه دوم خود مقابل بوکسور مغولستانی شکست خورده و از دور رقابت ها کنار رفته بود.

هدایت تیم ملی بوکس ایران در این مسابقات را اکبر احدی به عنوان سرمربی و علی مظاهری به عنوان مربی در اختیار داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دو طلای بوکسورهای ایران در تورنمنت مغولستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو طلای بوکسورهای ایران در تورنمنت مغولستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید