جزییات دستگیری 2 اوباش سابقه&zwnjدار در غرب تهران

به گزارش وبلاگ چارگون، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از شناسایی و دستگیری 2 شرور سابقه دار که در محله کن ایجاد رعب و وحشت نموده بودند، اطلاع داد.

جزییات دستگیری 2 اوباش سابقه&zwnjدار در غرب تهران

به گزارش گروه حوادث وبلاگ چارگون از ایران آنلاین، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم درباره جزییات دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش سابقه دار گفت: این ها اراذل و اوباشی هستند که در منطقه کن و غرب تهران با اسلحه جنگی که از آن ها کشف شده است، ایجاد رعب و وحشت نموده بودند.

وی با بیان اینکه این افراد پس از تخریب یک واحد صنفی به سمت شهرستان پرند متواری می شوند، ادامه داد: در تحقیقات اولیه تعیین شد، عاملان درگیری در هر دو محله از افراد شرور سابقه دار غرب تهران هستند که به علت اختلاف شخصی با چند نفر از ساکنان محل، دست به رفتار مجرمانه زده اند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم توضیح داد: این افراد پس از کار اطلاعاتی و عملیاتی شناسایی و دستگیر می شوند. اسلحه این افراد نیز در مخفیگاهی در شهریار کشف و ضبط شده است.

سرهنگ راستی توضیح داد: متهمان در بازجوئی های پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف و پس از معرفی به مرجع قضائی با دستور قضائی روانه زندان شدند.

وی با بیان اینکه این افراد دو شاکی خصوصی نیز دارند، گفت: این افراد سابقه دار بوده و یکی از آن ها دارای 5 فقره سابقه شرارت و دیگری دارای 4 فقره سابقه شرارت هستند. این افراد شرارت های متعددی از سال های قبل داشته اند.

منبع: جام جم آنلاین

به "جزییات دستگیری 2 اوباش سابقه&zwnjدار در غرب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات دستگیری 2 اوباش سابقه&zwnjدار در غرب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید