لیورپول در آنفیلد قهرمان لیگ برتر نخواهد شد

به گزارش وبلاگ چارگون، تیم فوتبال لیورپول نه تنها از برگزاری جشن قهرمانی در حضور هوادارانش، بلکه از کسب این افتخار در استادیوم خانگی خود نیز محروم خواهد شد.

لیورپول در آنفیلد قهرمان لیگ برتر نخواهد شد

به گزارش وبلاگ چارگون و به نقل از سایت گل، مقامات فوتبال انگلیس در نظر دارند مکان برگزاری حداقل پنج بازی از دیدارهای هفته های آینده لیگ برتر فوتبال این کشور را به دلیل نگرانی از مسائل امنیتی و بهداشتی تغییر دهند.

روز گذشته (پنجشنبه) اعلام شد که مسابقات لیگ برتر انگلیس از 17 ژوئن (28 خرداد) ازسرگرفته می گردد، اما با توجه به شرایط بحرانی تر بعضی از نقاط کشور، نگرانی هایی درباره برگزاری بازی ها در آن مکان ها وجود دارد. ظاهراً این همان موضوعی است که پلیس انگلیس درباره اش به مقامات لیگ هشدار داده و خواستار تغییر محل برگزاری حداقل پنج بازی لیگ برتر در محلی غیر از خانه تیم میزبان شده است، چرا که بیم تجمع طرفداران در اطراف استادیوم ها و رعایت نشدن فاصله گذاری اجتماعی در آنجا وجود دارد.

طبق ادعای سایت گل، برای برگزاری سه بازی خارج از خانه لیورپول صدرنشین - تیمی که با کسب دو برد دیگر اولین قهرمانی اش در لیگ برتر طی 30 سال گذشته را قطعی می نماید - به ترتیب مقابل تیم های منچسترسیتی، نیوکاسل و اورتون زمینی بی طرف انتخاب شده است. علاوه بر این، تمام بازی هایی که تیم تحت راهنمایی یورگن کلوپ در آن شانس مسجل کردن قهرمانی اش را داشته باشد هم مشمول این قضیه می گردد.

در همین حال سایت پرس آسوسیشن هم مدعی شده است که مصاف منچسترسیتی با نیوکاسل و منچستریونایتد با شفیلدیونایتد هم دو بازی دیگری است که توصیه شده در مکان هایی به غیر از استادیوم اتحاد و اولدترافورد برگزار شوند.

پیش از این مخالفت هایی با برگزاری بازی ها در زمین بی طرف صورت گفته است خصوصاً از جانب تیم هایی مانند برایتون که خطر سقوط را احساس می نمایند و دلیل آن هم نگرانی آنها از تأثیر منفی از دست دادن امتیاز بازی در خانه روی عملکرد تیم و کاهش شانس بقای شان است.

رقابت های لیگ برتر انگلیس از 20 اسفند به دلیل شیوع کرونا در این کشور به حالت تعلیق درآمد و این در حالیست که لیورپول با 25 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی صدرنشین است و با کسب دو پیروزی دیگر (به فرض پیروزی منچسترسیتی) قهرمانی اش را مسجل می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیورپول در آنفیلد قهرمان لیگ برتر نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیورپول در آنفیلد قهرمان لیگ برتر نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید