ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدای 98

به گزارش وبلاگ چارگون، تلویزیون به رسم هرساله ویژه برنامه های متعددی را برای مخاطبان در شب یلدا تدارک دیده است.

ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدای 98

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ چارگون، شبکه های سیما مانند هر سال در شب چله ویژه برنامه هایی را تدارک می بینند تا یلدایی مفرح را به بینندگان خود هدیه بدهند.

شبکه یک

همزمان با شب یلدا، شبکه یک به عنوان شبکه ملی و عمومی، برنامه فرمول یک ویژه شب یلدا را روی آنتن می برد.

این برنامه به تهیه کنندگی و اجرای سیدعلی ضیا، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است، در این برنامه که سعی دارد فضایی شاد و مفرحی را برای مخاطبان رقم بزند، خوانندگان، هنرمندان و بازیگران حضور خواهند داشت.

فرمول یک علاوه بر آدینه شب، شنبه شب نیز بعد از سریال زیر همکف از شبکه یک پخش می گردد.

شبکه دو

شبکه دو روشن ترین شب را با اجرای محمد سلوکی و تهیه کنندگی احسان ارغوانی و مهدی بابایی به مدت سه شب، پنجشنبه، آدینه و شنبه (28، 29 و 30) آذرماه روی آنتن می برد.

تغییراتی در دکور این برنامه ایجاد شده است اما بزرگترین کرسی شب چله همچنان پا برجاست.

شبکه سه

شب آرام با اجرا و تهیه کنندگی رضا رشیدپور از جمله ویژه برنامه های شب یلدای شبکه سه سیماست که آدینه 29 آذر از ساعت 19 و شنبه 30 آذرماه بعد از خبر ساعت 22 روی آنتن می رود.

احسان علیخانی در اولین قسمت از برنامه شب آرام مهمان رضا رشیدپور است.

شبکه چهار

ویژه برنامه شب یلدای شبکه چهار سیما با عنوان انار و برف از ساعت 22 روز شنبه 30 آذرماه به صورت زنده با اجرای رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر روی آنتن می رود.

تهیه کنندگی ویژه برنامه انار و برف را امین اشرفی تهیه کننده شب تئاتر از مجموعه شب های هنر بر عهده دارد و قرار است یک شب نشینی با طعم فرهنگ و هنر را برای مخاطبان شبکه دانایی و خردورزی روی آنتن ببرد.

خوانندگان، بازیگران و شخصیت های شناخته شده عرصه های مختلف، مهمان این ویژه برنامه یلدایی خواهند بود.

یکی از ویژگی های شاخص این برنامه تبادل نظر و دورهمی رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر است که مخاطبان خاطرات بسیاری را با کار های رادیویی و تلویزیونی این هنرمندان دارند.

نقالی گری و شاهنامه خوانی بچه ها به صورت زنده در استودیو، میز شعر با اجرای دکتر محمد اکرامی فر و اجرای موسیقی با اشکان کمان گری از خوانندگان جوان کشورمان از دیگر بخش های ویژه برنامه یلدایی شبکه چهار با عنوان انار و برف است.

پخش گزارش های مردمی مرتبط با آیین شب چله، گزارشی از تئاتر روی صحنه بوقلمون، آیتمی تولیدی در مورد شب یلدا با اجرای دکتر عبدالمهدی مستکین از جمله بخش های تولیدی است که برای این ویژه برنامه در حال آماده سازی است.

شبکه پنج

ویژه برنامه شب یلدا با نام یلدای ورزشگاهی به تهیه کنندگی پژمان ماندگاری از شبکه پنج پخش می گردد. این برنامه از ساعت 20 تا 12 شب با اجرای حافظ کاظم زاده روی آنتن می رود.

حمید گودرزی، هیراد حاتمی و علی انصاریان گزینه های مجری دوم برای اجرا در شب یلدا هستند.

این اولین برنامه ورزشی است که با آیتم های مختلفی از جمله حضور هنرمندان و وزشکاران در شب یلدا روی آنتن می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدای 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدای 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید