کدخدایی: شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر به زودی اعلام نظر می نماید

به گزارش وبلاگ چارگون، سخنگوی شورای نگهبان از اعلام نظر نهایی این شورا درباره حذف چهار صفر از پول ملی در روز های آینده اطلاع داد.

کدخدایی: شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر به زودی اعلام نظر می نماید

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ چارگون، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به آنالیز لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی در جلسات این شورا، گفت: مصوبه مجلس درباره لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی در جلسات شورای نگهبان در حال آنالیز است.

وی اضافه کرد: لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی که بخشی از آن به حذف چهار صفر از پول ملی اختصاص دارد، در جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته شورای نگهبان آنالیز شد، اما به علت گستردگی موضوع و احتیاج به آنالیز های بیشتر، در نامه ای به مجلس درخواست مهلت ده روزه دیگری، علاوه بر مهلت ده روزه اول کردیم.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: هنوز نمی توان به طور دقیق درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی که از سوی مجلس به شورای نگهبان ارجاع شده، اظهارنظر کرد و نظر نهایی باید پس از جمع بندی در جلسه این شورا اعلام گردد.

کدخدایی در انتها اظهار داشت: شورای نگهبان در روز چهارشنبه این هفته نیز جلسه دارد و لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی نیز در این جلسه آنالیز خواهد شد و نظر نهایی این شورا درباره حذف چهار صفر از پول ملی به زودی اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کدخدایی: شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر به زودی اعلام نظر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدخدایی: شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر به زودی اعلام نظر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید