گوشی جدید ال جی با نمایشگر رول شونده احتمالا ال جی اسلاید نام گذاری خواهد شد

به گزارش وبلاگ چارگون، این طور که به نظر می رسد، گوشی بعدی ال جی که از نمایشگر رول شونده بهره می برد، احتمالا ال جی اسلاید نام گذاری خواهد شد.

گوشی جدید ال جی با نمایشگر رول شونده احتمالا ال جی اسلاید نام گذاری خواهد شد

طی ماه های گذشته، بخش گوشی های هوشمند ال جی با تغییر و تحولات زیادی همراه بود. از بهبود اوضاع سخت افزاری گرفته تا اضافه شدن نام های جدیدی نظیر ال جی ولوت و ال جی وینگ. ال جی وینگ بخشی از پرو ژه کاوشگر (Explorer) ال جی به حساب می آید. پروژه ای که ال جی میخواهد گوشی های هوشمند مربوط به آن را با طراحی نوآورانه راهی بازار کند. اما این طور که به نظر می رسد، ال جی وینگ تازه آغاز کار این شرکت در این حوزه بوده و به زودی از گوشی دیگری با نام ال جی اسلاید هم رونمایی می گردد. گوشی هوشمندی که نمایشگر آن قابلیت رول شوندگی دارد.

ال جی اولین تیزر این گوشی را در مراسم رونمایی از ال جی وینگ منتشر کرد تا تصمیم جدی خود را برای عرضه آن اعلام کند. در آن موقع اطلاعی از اینکه این گوشی قرار است چطور نام گذاری گردد نداشتیم اما غول کره ای به تازگی نام تجاری ال جی اسلاید را در دفتر مالکیت معنوی اروپا به ثبت رساند.

  • ال جی به این زودی ها گوشی مجهز به اسنپدراگون 875 فراوری نمی کند

پیش تر گفته می شد نام این محصول ممکن است ال جی Rollable باشد. اما با ثبت نام تجاری اسلاید برای آن، بعید به نظر می رسد شاهد تغییری در این زمینه باشیم. البته ال جی سابقه تغییر ناگهانی نام یک محصول را دارد. مثلا این شرکت قصد داشت ابتدا گوشی ال جی وینگ را سویینگ نام گذاری کند. اما بعد از انتشار بسیاری از خبرها و گزارش ها که در آن ها از این گوشی با عنوان وینگ یاد می گردد، ال جی هم تصمیم گرفت همین نام را برای آن انتخاب کند.

گذشته از نام این محصول که اهمیت کمی دارد، باید به تاریخ رونمایی و عرضه رسمی آن اشاره کنیم. پیش تر خبری منتشر شد مبنی براینکه این شرکت می خواهد در ماه مارس سال 2021 (بازه زمانی 11 اسفند - 11 فروردین) از این محصول رونمایی کند. اینکه دقیقا چه زمانی برای عرضه آن به بازار در نظر گرفته می گردد فعلا معین نیست. اما می توان مطمئن بود ال جی اسلاید اولین گوشی هوشمند با قابلیت رول شوندگی نمایشگر خواهد بود.

متأسفانه فعلا در رابطه با ترکیب سخت افزاری و قابلیت های ال جی اسلاید اطلاعات زیادی در اختیار نداریم. اما از لحاظ ظاهری، با توجه به اطلاعات ال جی و همچنین طرح های مفهومی که از آن منتشر شده، به نظر می رسد گوشی در حالت عادی شبیه به گوشی های معمولی خواهد بود و درست مانند محصولات تاشو، وقتی که باز می گردد، می توان تفاوت را بین آن و دیگر محصولات متوجه شد.

  • آیا ال جی می تواند با بهبود کیفیت نرم افزاری به اوج برگردد؟

منبع: PhoneArena

منبع: دیجیکالا مگ

به "گوشی جدید ال جی با نمایشگر رول شونده احتمالا ال جی اسلاید نام گذاری خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی جدید ال جی با نمایشگر رول شونده احتمالا ال جی اسلاید نام گذاری خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید